Gå til innhold

lykkelig:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei er ny her.

Fikk vite i går at jeg er gravid. Etter 7 mnd med venting så klaffet det for oss. Har en jente på 2 år fra før.

Skrevet

Så gøy da, grattis.!! Testa pos i går jeg også, etter 4 pp. Dette er min første=)

Skrevet

Gratulerer så mye. Når er terminen din da?

Min er 6 oktober etter min beregning da..

Skrevet

Etter kalkulatoren her på BIM er det 4/10.

Føles veldig lenge til.. Har ikke helt gått opp for meg enda så det er vel greit med litt tid. Har tatt 2 tester jeg da forsikkerhetsskyld=)

Skrevet

Ja det har blitt noen tester på meg den siste tiden, men har fått bekreftelse fra legen så da er det hvertall sikkert. Når du har tatt to tester og begge er positive så er det ingen tvil. Hvor i landet er du fra? Jeg bor i Bergen.Det er godt med litt tid å forbrede seg på, selv om tiden kan gå litt sakte innimellom.

Skrevet

Ja, med to pos tester er det vel ingen tvil. Bare samboern min og ei venninne som veit det foreløpig, selv om jeg har lyst til å rope det ut=)

Jeg er fra Hønefoss!!

Skrevet

Helt enig, har så lyst til å fortelle det til alle sammen. Er jo så glad:)

Skrevet

Lurer på når jeg skal si det til foreldra/svigerforeldra mine? Tipper mamma kommer til å se det ganske fort uansett.

 

 

Skrevet

Hei, klarte ikke å holde meg, så ringte foreldrene mine i går og fortalte det. De ble kjempe glade. uansett om det skulle gå galt, så trenger man litt støtte fra sin nærmeste familie.

Skrevet

Tror ikke jeg klarer å holde meg særlig lenge heller. Blir det første barnebarnet til mine foreldre, så de blir nok veldig glade. Går nok og venter litt på det.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...