Gå til innhold

Syk av vaksine??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Flere som har små som reagere på vaksine??

oskar er ikke frisk har hatt nesten 40 i feber i dag.

Får paracet for å holde feberen nede.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Han gråt mye og hadde tydelig vondt i d ene benet siden han ikke ville gå eller stå på det. Men fikk ikke feber, tross hs sa d var veldig vanlig. 40 i feber var jo mye ja, stakkar! Bra han fikk febernedsettende. Jeg ga også en paracet pga at han hadde tydelig vondt. Og da sov han fra kl 20:00 - 09:30 i strekk... Ville ikke ha kveldsmat engang.

Skrevet

synd å si det, men akkurat den søvn perioden der må jeg si jeg misunner deg...selv om barnet ikke var helt seg selv. Hørtes skremmende godt ut å sove såååååå lenge!!!

Tror ikke vi kommer til å sove så lenge på mange år.

Skrevet

Ja, vi er bortskjemte der ellers også. Fra halv åtte til 8-9 tiden om morran er vanlig her :) Men jeg er takknemlig for hver ekstra halvtime, hehe, jeg er et sovedyr og b-menneske så d holder! :)

 

Hvordan gikk d til slutt, hjalp paraceten godt på feberen eller? Skummelt når den er så høy..

Skrevet

ja alt bra nå. Varer ikke så lenge heldigvis!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...