Mony74 Skrevet 23. januar 2008 #1 Skrevet 23. januar 2008 Noen andre som opplever at babyen ligger endel på tvers? Ikke at det gjør så mye, men føler liksom at magen spenner seg veldig sidelengs og det er litt ubehagelig innimellom. Det kan jo ikke være så festlig å ligge sånn heller, føler liksom at h*n sitter fast litt, og h*n kan ikke strekke seg ut i hvertfall;-)
mto2 Skrevet 23. januar 2008 #2 Skrevet 23. januar 2008 Min ligg av og til i tverrleie, og eg synest det er deilig for då pressar han/ho ikkje så mykje mot lungene mine. Pluss at det er artig å kjenne bevegelsane som kjem når ungen ligg slik.
Lille-mor Skrevet 1. februar 2008 #3 Skrevet 1. februar 2008 Ja, om kvelden når jeg har lagt meg hender det at det "sparkes" på begge sider av magen samtidig. Ganske pussig følelse!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå