Tingeling med 2 troll Skrevet 22. januar 2008 #1 Skrevet 22. januar 2008 Hei. Er det noen som våkner med kramper i beina? Det gjør jeg... Er det noen som veit hva det kommer av? kanskje jeg blir kvitt det (håper det) Jeg er 16 uker +
Christoffer i magen Skrevet 22. januar 2008 #2 Skrevet 22. januar 2008 Dette er desverre helt normalt under svangerskap. Det du kan gjøre er å sette "tådelen" opp mot veggen og presse sånn at du kjenner at det strammer og strekker seg i leggen. Hvis du gjør dette til en rutine føre du legger deg om kvelden så vil dette enten fjerne krampene helt eller i hvertfall gjøre dem betraktelig bedre. Jordmoren din kan sikkert den metoden så hvis du ikke får det til helt så kan du sikkert be henne vise deg hvordan man skal gjøre det. Lykke til
mareritta nr2påvei*høygravid* Skrevet 22. januar 2008 #3 Skrevet 22. januar 2008 Når jeg får krampe i leggen, reiser jeg meg og står på foten. Eller begge. Da forsvinner det med en gang! Det fungerer supert for meg i hvert fall. Det er jo verdt å prøve.
Line 76 Skrevet 22. januar 2008 #4 Skrevet 22. januar 2008 Jeg leste et sted at man skulle ta kalk hvis man hadde kramper i leggene eller smerter under føttene..det hjelper å tøye leggene.
Tingeling med 2 troll Skrevet 22. januar 2008 Forfatter #5 Skrevet 22. januar 2008 Da prøver jeg tipsen som jeg har fått.. Takk for alle som svarte meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå