Gå til innhold

Spirulina og Chlorella


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen her inne som har erfaring med algene Spirulina og Chlorella?

  • 3 uker senere...
Skrevet

Har ikke prøvd dem selv, men solgte mye av Spirulina da jeg jobbet i en helsekostbutikk..Chlorella er forsovet ganske så dyrt, men av de som kjøpte det, var det ihvertfall positiv respons å hente..tenker du i forhold til amming og miljøgifter?

  • 2 måneder senere...
Skrevet

har masse erfaring med disse fantasiske algene. chlorella er en fantastisk avgifter og spirulina inneholder alt man trenger av mineraler,enzymer, aminosyrer osv. men jeg ville ikke tatt dette mens jeg var gravid. muligens litt spirulina,men ikke store doser.. =)

  • 2 uker senere...
Skrevet

Takk for opplysningene. Jeg begynte med dette selv, men syntes det var veldig dyrt i Norge. Derfor tok jeg skjeen i egen hånd og begynte å importere dette selv. Tilogmed økologisk godkjent. Så nå selger jeg økologiske alger til en uslåelig pris. Velger å ikke skrive mer om den saken da jeg ikke vil drive reklame.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...