Lunas gutt f:11.06.07 Skrevet 21. januar 2008 #2 Skrevet 21. januar 2008 Jeg har dessverre glemt navnet på butikken, men den ligger i strøket Hausmannsgate, noen gater unna Christian Krogs gate. Billig maling og hyggelig service! Men: Til sånne spm trenger du vel ikke å være anonym?
Tomine is my star Skrevet 21. januar 2008 #3 Skrevet 21. januar 2008 Jeg vil bare si at det er ikke alltid det lønner seg å kjøpe den billigste malingen og det billigste utstyret....kvalitet henger ofte sammen med pris på sånt! Blir ikke noe billigere om du må male på nytt om 1år fordi billigmalingen flakker f.eks..... Og billige pensler røyter,da blir ikke resultatet noe bra..
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2008 #4 Skrevet 21. januar 2008 Det er sant det. Fikk nettopp reklame fra coop bygg og der var det sånn maling til noe over 200 kr for 10 l. tror jeg. Vet ikke hvorfor jeg er anonym. Blitt en vane å trykke på den knappen. he he
Gjest Skrevet 21. januar 2008 #5 Skrevet 21. januar 2008 Obs! har billig maling. Butinox heter den, og er veldig god. Har brukt den mykje. Ang. utstyr ville eg nok heller satset på skikkelige varer. Er du flink til å vaske det, holde det ved like, har du utstyr lenge. :-)
Matja Skrevet 21. januar 2008 #6 Skrevet 21. januar 2008 Maling 1000 ved Anker hotell er den billigste butikken i byn. Jeg har pusset opp en hel leilighet med maling og penser derfra (stort sett har de bare Jordan uansett, og det er maling du skal ha mest av regner jeg med?!), og det funket helt fint. Har til og med vasket den med vann for å få vekk flekker (type rødvin).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå