Mamma til 1... Skrevet 19. januar 2008 #1 Skrevet 19. januar 2008 Heisan jenter! Jeg er som sagt på rugedag 9, og nå i kveld har jeg en blødning. Er det noen av dere som har vært ute for det? At rugeperioden er over allerede nå? Jeg har vært gjennom ganske mange forsøk, men kan ikke huske at det var over så tidlig...
LilleVakreAnna Skrevet 19. januar 2008 #2 Skrevet 19. januar 2008 På mitt negative forsøk før jul spotta jeg allerede på rugedag 9, og fikk tr på dag 11, så det kan skje. Klinikken sa det ikke var noe unormalt tidlig heller. Men det er jo mange som har blødninger sjøl om de er gravide også! Jeg skal krysse fingrene for deg, syns ingen her inne fortjener den nedturen man får når forsøk ikke lykkes! Tvi tvi!!
Mamma til 1... Skrevet 19. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 19. januar 2008 Takk for det men må vel bare innse at det er over for denne gang.... Hadde virkelig håpet at dette var siste gang vi behøvde å gå gjennom denne prosessen. (dette var det 8. fullførte forsøket)
Chaiemae Skrevet 19. januar 2008 #4 Skrevet 19. januar 2008 Jeg begynte å blø litt på rugedag 10 på det første forsøket og på det andre forsøket blødde jeg skikkelig fra dag 9. Dr. Lindenberg har sagt at siden jeg begynner å blø så tidlig så skal jeg få hsg-sprøyter som støtte på neste forsøk. Håper virkelig ikke det er over for deg nå.
finetine Skrevet 20. januar 2008 #5 Skrevet 20. januar 2008 Hei Vil bare sende deg lykkeønskninger. Det er ikke sikkert dette behøver å være negativt,kan være rift i livmorveggen og da blør det jo endel. Krysser fingre for deg fortsatt jeg:o)
Gjest Bjørnen Collargol*gravid* Skrevet 20. januar 2008 #6 Skrevet 20. januar 2008 Jeg begynte så smått å blø på rugedag 10 og blødde litt hver dag, men er fortsatt gravid. Så lenge det ikke er så mye blod er det i alle fall håp om at det ikke er over! Lykke til!
eple3 Skrevet 20. januar 2008 #7 Skrevet 20. januar 2008 Uff, håper det går bra med deg/dere! Jeg hadde blødninger trutt og jevnlig fra rugedag 10 fram til i uke 8. Er i uke 14 nå, så det kan gå bra på tross av dette. Jeg har tatt hcg sprøyter ved siden av progestanen denne gangen pga mistet tidligere. Uansett - IKKE slutt på medisiner selv om du tror det har gått feil (jeg har vært nær ved å gjøre det flere ganger - men fikk beskjed om at du kan blød igjennom mensbind og allikevel kan det gå bra. Ta blodprøver med et par dagers mellomrom for å se om hcg i blodet har steget eller sunket. Tvi tvi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå