♥Emma*21febr06♥ Skrevet 17. januar 2008 #1 Skrevet 17. januar 2008 Har ei venninne som ønsker ass befruktning. Finnes det noen bøker som handler om det å lure på om dette er noe en skal gå gjennom? Hva som skjer o.s.v?
anonimo & gullprinsen :o) Skrevet 18. januar 2008 #2 Skrevet 18. januar 2008 Boken til Miriam Stoppard: "Unnfangelse, svangerskap og fødsel" synes jeg er god da den har mye om ass. befruktning. Hjemmesidene til de forskjellige klinikkene er også veldig utfyllende samt disse sidene på BIM. Om man ønsker å gå igjennom dette kommer an på diagnosen og det etiske. Tror det er riktig at hvert enkelt par setter sin egen grense for hvor langt langt de er villige til å gå. Kvinnens psyke og evnt. reaksjoner på behandlingen har også betydning.
bianchi Skrevet 19. januar 2008 #3 Skrevet 19. januar 2008 Boken "Hvor blir barnet av?" av Åshild Breian og Vegard Foss Andersen er en bok om ufrivillig barnløshet i Norge. Det er historier/intervjuer om par som gjennomgår assistert befruktning og foreldre som har adoptert. Det er også informasjon om assistert befruktning og adopsjon og internet adresser.
♥♥Vilsågjerne♥♥ Skrevet 21. januar 2008 #4 Skrevet 21. januar 2008 "Vi ønsker oss barn" av Rita West,er en god og opplysende bok.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå