tigergutt<3 Skrevet 17. januar 2008 #1 Skrevet 17. januar 2008 Da er jeg 4 uker i morgen og i alle fall gravid, det blir 36 vanvittig tøffe uker fremover. Men vi er med godt mot og siden det gikk galt sist så kan det jo ikke gå galt igjen. Men en pergo kur har vel alltid sjanse for halvmodne egg så vi skal på ul i uke 6.
Gjest Skrevet 17. januar 2008 #2 Skrevet 17. januar 2008 Gratulerer deg her også jeg Hadde du en god magefølelse for denne pp? Noen symptomer før positiv test? Eller kom det som en stor overraskelse?
StorkeMammaen Skrevet 17. januar 2008 #3 Skrevet 17. januar 2008 Gratulerer så mye og lykke til. Hvordan gjør du det med jobb o.l nå da? For en skal vel helst ta det med ro? Lurer litt for meg selv seinere.
tigergutt<3 Skrevet 17. januar 2008 Forfatter #4 Skrevet 17. januar 2008 jeg er 50 % sykemeldt og blir nok det en stund fremover. Driver eget selskap sammen med minn mann så jeg styrer arbeidstidene inn slik det passer best for meg. Så jeg skal i allefall ta det mer med ro denne gangen enn forrige.
tigergutt<3 Skrevet 17. januar 2008 Forfatter #5 Skrevet 17. januar 2008 Jeg hadde en veldig god følelse hele veien denne gangen. Jeg fant EL og målte EL tre morninger etterhverandre og så kom den negativ igjen. Da fikk jeg bekreftet at det ikke bare var tull. Så har jeg nok vært litt gravid oppi hodet men har hatt veldig med symptomer denne gangen. - oppblåst mage - store ømme pupper - trøtt - irritabel - våknet med halsbrann Så har jeg messom kjent at magen har vært litt hard og stiv. Nå er jeg bare spent på ul som er 1 feb. og om det kan være to?
Svensk Skrevet 17. januar 2008 #6 Skrevet 17. januar 2008 Gratulerer sååå myye ! Og tvi tvi før resten av graviditeten
Cmoi Skrevet 18. januar 2008 #7 Skrevet 18. januar 2008 tideli bom 26pp 1 SA Gratulerer sååååååå masse, det er så godt når noen av de her inne lykkes:) Ta vare på deg selv og spiren din.
74skytte Skrevet 19. januar 2008 #8 Skrevet 19. januar 2008 GRATULERER! Så flott. Kos deg masse fremover med spiren.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå