Gå til innhold

Anbefalte innlegg

IKM var egentlig 10. Fikk bittelitt farget utflod 12., deretter ingenting før i dag da TR kom for fullt. Hva er da dag 1 denne syklusen? Har aldri vært mer enn et par dager forsinket før. Merkelig dette. Testet dag 14 og 15 og de var negative så dette er ingen tidlig sa, tror jeg. Noen forslag?

Fortsetter under...

Dag 1 skal reknast frå den dagen tr startar skikkelig. Dvs. at visst du blør litt i forkant, før det startar for alvor skal du ikkje rekne med det. Fant ikkje noko om det på Stork sine sider akkurat no, men det var iallefall det eg fekk beskjed om. Eg hadde også litt "rar" mens etter inseminasjon.

Lykke til :)

Takk for tilbakemelding. Glemte å si at jeg vanligvis har en dag eller to med utflod som en del av min syklus. Dvs når jeg teller dem med blir syklusen "riktig". Denne gangen har bare syklusen min blitt helmerkelig og jeg trenger som sagt input.

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...