mammatilsommeren Skrevet 12. januar 2008 #1 Skrevet 12. januar 2008 Om det blir jente, så blir det Leah Marie. Blir det gutt, så blir det Lucas Eljah. Ikke særlig norsk, men jeg synes faktisk ingenting passer til vårt etternavn, da må jeg velge noe veldig norsk, og det vil vi ikke, så vi får bare kjøre på!
Gjest Skrevet 12. januar 2008 #2 Skrevet 12. januar 2008 Nydelige navn, selv om både Leah og Lucas er utrolig populære navn for tiden. Ikke helt norske, men det gjør ingen ting. Gode valg:)
Anonym bruker Skrevet 12. januar 2008 #3 Skrevet 12. januar 2008 Leah Marie er ikke pent, men det er greit hvis du liker det. Lucas er fint. Eljah likte jeg ikke. Beklager, men jeg skjønner ikke at noen synes at det er fint.
Vannmann35 Skrevet 12. januar 2008 #4 Skrevet 12. januar 2008 Synes du har valgt to pene navn med fine kombinasjoner. Navnene er jo blant de mest brukte i Norge nå - så tror ikke du trenger tenke på at de lyder for lite norske. Siste er også et argument for at jeg ikke kunne valgt dem selv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå