Gå til innhold

Er det dumt med nesten bare skuffer i stedet for underskap? (kjøkken)


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

Jeg har fått tegnet og skal kjøpe nytt kjøkken, hvor jeg har valgt mest skuffer og lite underskap. Har skap til søppel og karusell til kjeler.

Utover det har jeg to høyskap hvor det ene har skuff nederst, det andre er tørrvareutrekk og blir liksom en gigaskuff;)

Men jeg har endel overskap da, 4 små og 4/5 store:)

Men skuffer er genialt og kan jo brukes til alt fra kjeler, til servise, bestikk og tørrvarer. Me løøøve.

Svigers har skuffer over alt de etter de pusset opp kjøkkenet. Til og med under vasken der de har søppla. Genialt det også, i allefall for oss som kildesorterer. Da trenger man liksom ikke strekke seg over den andre søppla for å komme til den bakerste dunken.

Underskap på kjøkkenet; nei nei nei!!! Kun under vask. Ellers blir det bare rot. Vi har uttrekkbare trådskuffer til kasseroller, ellers skuffer. Og så har vi sånne skuffer hvor du trekker ut hele fronten, og nederste skuff i ett. Og da er det to skuffer som åpenbarer seg inni skapet. Vi har to slike skap, bruker de til matskap, og det er heeeelt genialt. IKEA.

Vi har skuffer overalt på kjøkkenet. Selv under vasken. Kjempepraktisk. har en stor skuff under vasken med en annen skuff "inni". slipper å legge meg på knærne for å vaske under søppelbøtta osv. trekker bare ut skuffen og vips... IKEA har laget en kjempelur løsning på det.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...