li_ka_87 Skrevet 2. januar 2008 #1 Skrevet 2. januar 2008 tror det er noen som har spurt før, men jeg lurer på om det er mange av oss som er fra hønefoss.. Hva med ett treff???
Nostalgi Skrevet 5. januar 2008 #2 Skrevet 5. januar 2008 jeg er ikke fra hønefoss men skal flytte dit 1 april el det blir hole kommune men blir nok å være endel i hønefoss da.
angelny16 Skrevet 5. januar 2008 #3 Skrevet 5. januar 2008 Jeg er!!! Og er med på å treffes!! Har også ei venninne fra vikersund som sikkert også vil være med!
Snart mor til 3...? Skrevet 7. januar 2008 #4 Skrevet 7. januar 2008 Hei! Hvis dere går inn på Bim-treff, så er det planlagt treff i Hønefoss 16.januar. Vi er 3 stk som har treftes før, men vil gjerne ha med flere. Jeg bor i Hole og har termin med min 3. den andre april.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå