lizaloo Skrevet 21. desember 2007 #1 Skrevet 21. desember 2007 Hei. Håper noen kan svare meg her inne. Er nå endelig gravid etter ivf og er 7 uker på vei i dag. Det har så langt gått bra og jeg har hatt ganske sterke symptomer hele tiden. I går var jeg på ul og så et lite foster på 10mmmed hjerteslag...deilig. Men i natt kjente jeg svake mensmurringer og da jeg stod opp idag om det brunt slim (sorry) på papiret. Mensmurringene + litt vondt i korsryggen og bena har vedvart og jeg har hatt litt brunt slim til. Mister jeg eller kan det være ul som gjør det. Ringt legen og han kunne egentlig bare anbefale at jeg tar det med ro og ny ul om en uke..... Må legge til at jeg har et normalt svangerskap bak meg (5 år siden) og en ma i februar. Da hadde jeg brunaktig utflod hele tiden. Jeg håper jo at dette har med ul å gjøre og er det ikke vanlig med litt murringer da? Håper noen kan svare meg:)
hønetuppa ønsker barn Skrevet 25. desember 2007 #2 Skrevet 25. desember 2007 Ei venninde av meg hadde brunt slim til hun var i uke 10-12 og hun har akuratt fått en velskapt datter!! Så trenger ikke være noe alvorlig. Ta det med ro og håper ultralyden viser at alt er bra! Lykke til md svangerskapet :-)
Tullemor1 & Gullemitt :-) Skrevet 26. desember 2007 #3 Skrevet 26. desember 2007 Behøver ikke være noe.. som du sier kan det være u.l.. Jeg krysser alt og skal se at du ser et lite hjerte som slår neste gang også.. klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå