Gå til innhold

når ble dere kvalm?(uke)


Anbefalte innlegg

Skrevet

bare lurer for jeg er ikke blitt kvalm enda:) er snart 8 uker på vei..

 

var veldig kvalm fra 6 uker sist svangerskap..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei!

Jeg ble kvalm rundt uke 7-8, men føler meg bedre nå. Har ikke vært kvalm siden fredag. Håper jeg er kvitt det nå. Er 11+6

 

Sist svangerskap var jeg ikke kvalm i det hele tatt.

Skrevet

temmlig nøyaktig fra 6 uker... varer enda er 12 uker nå!!

Kanskje du er heldig å slipper unna denne gang :-) lykke til!!

Skrevet

Begynte å bli for en drøy uke siden (er 7+1 i dag) og det blir ikke noe bedre kjenner jeg. Tar sink og ingefær, og det hjelper litt. Men julevask og julebakst blir det dårlig med.

 

Vær glad hvis du slipper:)

Skrevet

Hei! Jeg begynte å bli kvalm i uke 6, da var det bare litt. I uke 7 ble det litt verre, men fortsatt kunne jeg fungere normalt. I uke 8 tik det helt av, nå er jeg 9+4 og det begynner å gi seg. Jeg tror det er veldig individuelt, og det meste er normalt!

Skrevet

jeg har blitt kjempekvalm denne uken, uke 8. trodde jeg skulle slippe unna,men neida ;) forrige svangeskap begynte det i uke 6. Husker fra uke 14- 24 var jeg i kjempeform:) gleder meg :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...