LilleVakreAnna Skrevet 15. desember 2007 #1 Skrevet 15. desember 2007 Hittil har jeg ikke hatt noenting i det hele tatt, men i dag har det kommet en del helt vannaktig slim. Er det vanlig tro?? Beklager litt ekkelt spørsmål, og at jeg maser så mye om symptomer i rugetida. Hopp over denne tråden dere som vil! Jeg begynner bare å bli eXtremt utålmodig her... rugedag 8 bare.
74skytte Skrevet 16. desember 2007 #2 Skrevet 16. desember 2007 Pga av crinonen, så bruker jeg truseinnlegg, og det har vært bra. For det har kommet ganske mye ut. Alt i fra melkeaktig, til slim og vannaktig. Har det ikke sånn til vanlig. Men det er mindre og mindre med crinone rester. Vi kigger jo likt ann. Jeg tester på onsdag.
snøfilla - mamma til 2 Skrevet 16. desember 2007 #3 Skrevet 16. desember 2007 Underlivet lever "sitt eget liv" i rugetida, og pga. progesteronet er det ikke så lett å tolke utfloden. Selv har jeg følt meg våt i 14 dager etter innsetting, og Crinonerestene har til tider vært både ekle og plagsomme. Truseinnlegg er et godt tips! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå