Gå til innhold

Retningslinjer ang. sydenferie


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva er anbefalt med hensyn til å dra til syden når man er gravid i 13.uke sånn ca? noen som har erfaringer på området og har noen tips/råd å komme med? Det er snakk om å muligens dra til Spania eller noe i januar...blir ihvertfall innenfor Europa! :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei;) jeg reiser selv til Spania i nå i desember, spurte legen og han sa at man ikke skal spise salat, egg, passe på at kjøtt er veldig godt stekt og holde seg unna katter.

Skrevet

Okej :)

 

men hva med å bade i basseng og sånn? Sa legen noe om det? eller er det kanskje bare boblebad man skal unngå, pga av infeksjonsfare og sånn..? man leser da så mye rart her på BIM.. :)

 

Takk for svar, forresten!

Skrevet

Generelt ikke spise ting som ikke er stekt eller kokt skikkelig. Kun frukt som er skikkelig vasket eller skrelt.

Bare bruke flaskevann, og helst stå over isbiter.

 

Ellers er det vel bare å kose seg som vanlig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...