Gjest Skrevet 11. desember 2007 #1 Skrevet 11. desember 2007 Jeg går på P-piller (jasmin) Jeg er ca midt i brette nå. I 2 dager nå har jeg hatt noe mensen lignende smerter, og igår kom det så vidt litt brunt ut. Smertene er ganske lik mensen smerter, men det føltes mer som at det var noe som festet seg. Er dette et tegn på at man er gravid?
BarnNr.4 :) Skrevet 11. desember 2007 #2 Skrevet 11. desember 2007 for å finne ut om du er gravid, må du nesten ta en graviditets test... det er den eneste måten å finne det ut på..
Erle vil ha perle Skrevet 12. desember 2007 #3 Skrevet 12. desember 2007 svært få gravide får en slik festeblødning,,, dersom du går på p-piller er du sannsynligvis ikke gravid. Helt normalt med litt blødninger da og nå, når du går på hormonell prevensjon.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå