Gå til innhold

Flere med eksamen som er TRØTTE?


Anonym bruker

Anbefalte innlegg

Føler meg helt utkjørt, jeg. Har siste eksamen om to dager, men klarer ikke å konsentrere meg om lesingen, sitter stort sett bare og kikker på at bokstavene danser foran øynene på meg. Har vært i fin form frem til nå, men med åtte uker igjen av svangerskapet føler jeg meg plutselig kjempesliten. Noen flere som synes det er ekstra vanskelig å konsentrere seg om lesingen?

Fortsetter under...

Ja... Jeg er heldigvis sykemeldt nå, så jeg leser bare for å være i forkant til våren når jeg begynner på igjen altfor tidlig;) Men jeg tror jeg hadde hatt det fryktelig tungt om jeg skulle hatt eksamen nå! Det blir ikke bedre av at tulla er turbo på ettermiddager og kvelder, så jeg blir helt vond i ryggen og magen av det... og at bekkenet er vondt, ryggen sliten og nattesøvnen dårlig.. Det er tungt å være på slutten av svangerskapet!

 

Så jeg føler med deg! Lykke lykke til med lesingen, håper du klarer å finne krefter fra uante steder i deg, så du får gjort en siste innsats før juleferien! Og da er det vel kanskje en stund til neste eksamen igjen - det er jo en trøst:)

 

klem fra ei i uke 35:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...