Gå til innhold

har dere blitt spådd før dere ble gravide?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei

har dere blitt spådd før dere ble gravide? stemte det med da dere ble gravide?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei. Jeg ble spådd mens jeg gikk gravid med førstemann. Han er født i april -06. Hun sa at jeg kom til å bli gravid igjen i 2007. HA, tenkte jeg, aldri i livet. Men nå sitter jeg her da, gravid...hehe.

 

Ble også spådd for et par mnd. siden av en annen, som sa at hun så at jeg ble gravid før året var omme : )

Skrevet

jeg ble spådd at jeg skulle bli gravid i november og det stemmte.

Skrevet

hvem ble dere spådd av? jeg ble spådd av sunze at jeg skulle bli gravid desember/januar, og få en gutt:) blir spennende!!

Skrevet

ble spådd av aurura at jeg skulle bli gravid i feb mars med jente, men er nå 9+5 :)

Skrevet

hvem ble du spådd av da the crow?

Skrevet

Jeg har ikke blitt spådd, men prøvde det der m gullring i hårstrå over håndleddet for noen måneder siden, å den viste at jeg skulle ikke få noen unger, for den rørte ikke på seg i det hele tatt, men her sitter jeg da og er inn i min 8.uke:)

 

Prøvde det sammen med et vennepar som fikk akkurat samme resultat som den andre, og de venter barn i april:)

 

Jeg velger å tro at det ikke virker i og med at jeg ble gravid alikevel:)

Skrevet

I mai ble jeg spaadd graviditet i august av Krin, noe som stemte men som endte i SA. Etterpaa har jeg blitt spaadd av flere, Krin sa februar og Kimby sa februar og Aurora sa des/jan. Jeg fikk positiv test i desember... Saa er nok litt lykke og fromme med den spaaingen. Men moro er det :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...