beibi08+09 Skrevet 6. desember 2007 #1 Skrevet 6. desember 2007 var på tidlig UL i dag da jeg har hatt en del magesmerter de siste dagene. Legen sa at det var ingenting å bekymre seg for og at den lille så ut til å ha det veldig bra. vi kunne se hjertet slå, og den lille rista på rompa si! herlig! ble satt tilbake ti dager, men det gjør ingenting, når alt ser ut til å være i orden! jeg er utrolig lettet og glad. måtte bare dele det med noen:) lykke til videre alle sammen!
en på vei *utklekket:)* Skrevet 6. desember 2007 #2 Skrevet 6. desember 2007 Så deilig. Alltid godt og få beroligende nyheter. Skal på UL i morra,gruer meg veldig... Ha en flott dag da,det blir den sikkert nå
beibi08+09 Skrevet 6. desember 2007 Forfatter #3 Skrevet 6. desember 2007 masse lykke til, til deg også! det går nok sikkert veldig bra, så det er bare å glede seg:) du får fortelle hvordan det gikk da! ha en fin dag:)
en på vei *utklekket:)* Skrevet 6. desember 2007 #4 Skrevet 6. desember 2007 Ja i morgen kveld blir det nok enten ett JAAAAA eller NEEEEEEIIII innlegg her inne. Jeg har jo vært på to UL hvor alt var fint. Men frykten kommer liksom snikende. Men om alt er bra denne gang er det fritt fram til 2 trim,og hvis ikke så får vi denne gang ordenlig utredning på hvorfor den ikke vil sitte. Men er positiv foreløpig iallefall,det var jeg ikke sist. Visste liksom at noe var galt..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå