Havfrue03.08.06 Skrevet 4. desember 2007 #1 Skrevet 4. desember 2007 Pappaen vår glemte å si i fra at det blir fotograferin, så hadde hun ikke pent klær på seg. I går fikk vi bilder hun er ganske lei seg på alle bilder. Vet ikke hva skal vi gjøre Synes ikke at det er så artig å levere dem på makulering Samtidig er det ganske kjedelig med et trist barn på alle bilder da:(
Havfrue03.08.06 Skrevet 4. desember 2007 Forfatter #2 Skrevet 4. desember 2007 Bildene ligger http://www.dinbaby.com/content/view/thumbnail/478456/offset/16 hvis noen orker å se på de
Loppelill Skrevet 4. desember 2007 #3 Skrevet 4. desember 2007 Syns de var fine jeg. I alle fall de to siste. Det nærmeste ser ho litt betuttet ut. Er ikke nødvendig at de skal smile på alle bilder, er like fint med bilder hvor de er litt alvorlige også.
Havfrue03.08.06 Skrevet 4. desember 2007 Forfatter #4 Skrevet 4. desember 2007 Takk for det! Da kjøper vi disse bildene
Har to godgutter! Skrevet 4. desember 2007 #5 Skrevet 4. desember 2007 Nå kjenner jeg henne jo ikke, men jeg syntes ikke hun så så trist ut på alle bildene. Alvorlig ja, Thomas var også veldig alvorlig, skjønte vel ikke hva han var med på.
Mersa og gutta <3 Skrevet 4. desember 2007 #6 Skrevet 4. desember 2007 Synes og hun var alvorlig, men ikke trist :-) Det siste bilde likte jeg veldig godt :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå