maria isabell Skrevet 2. desember 2007 #4 Skrevet 2. desember 2007 elisabeth er verdens nyyyyyyyyyyyyyyyyyydeligeste navn:)
Anonym bruker Skrevet 3. desember 2007 #8 Skrevet 3. desember 2007 Det er klart en skal tenke på navnet i alle mulige sammenhenger og i forhold til alderen til barnet. Skal kunne se på en baby og si navnet, samtidig som en ser for seg en voksen kvinne hete det.. Elisabeth synes jeg ikke blir fint før jenta er noen år, jeg. Har et vennepar som har ei nyfødt jente som heter Elisabeth. Må innrømme det høres rart ut når de sier " elisabeth" og refererer til et lite spebarn.. heeh.. klart, barnet blir eldre=)
Vannmann35 Skrevet 4. desember 2007 #9 Skrevet 4. desember 2007 Elisabeth er favorittnavnet mitt - et alldeles nydelig navn som passer baade paa en liten jente og paa en voksen kvinne. Det er heller ikke for populaert akkurat naa, saa hun vil ikke faa for mange navnesoestre paa sin alder - og det er jo et pluss spoer du meg :-)
Anonym bruker Skrevet 5. desember 2007 #10 Skrevet 5. desember 2007 Et klassisk og flott navn! Syns det passer like godt på ei nyfødt jente, som på en voksen dame. Et navn med klasse over seg.
Anonym bruker Skrevet 5. desember 2007 #13 Skrevet 5. desember 2007 jeg heter selv Elisabet (uten h, men d har ingen betydning). Jeg har alltid vært fornøyd med navnet mitt, og er gla for at jeg har fått et "tidløst navn". Synes ikke du skal være redd for å døpe jenta di Elisabeth
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå