Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Heisann! Er ny her. Har vært prøver i to år, og er nettopp blitt henvist for IVF/ICSI. Venter spent på svar! Årsaken er dårlige svømmere hos samboer. Noen som kan fortelle meg litt om hvordan man gjør med alle timene og undersøkelsene (blodprøver/UL) osv i et forsøk, når man bor litt langt unna behandlingsstedet? Må man alltid reise til sykehuset, eller kan man ta f.eks UL for å sjekke str på egg hos egen gynekolog? Regner med at det blir en del fravær fra jobben fremover.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/11063136-reisetid-til-sykehuset/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Da er vi to i samme båt!

Vi har også prøvd i to år, og er i gang med første IVF/ICSI-forsøk nå, pga sambos dårlige svømmere.

 

Vi skal gjøre det privat i Trondheim, men bor ca 4 timer unna. Alle blodprøver og UL tar jeg hos egen lege/gyn, så det går veldig greit. Skal til Trondheim i 3 dager nå til uka i forbindelse med uttak+innsetting.

 

Veit ikke hvor dere er henvist, men de fleste jeg har hørt om lar oss langveisfarende ta mest mulig prøver og undersøkelser hos lokal lege/sykehus.

 

Lykke til iallefall!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...