Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Jeg har prøvd:

 

-Akupunktur: fikk stabil syklus på 26 dager, hadde ustabile korte sykluser før det.

 

-Homeopati: Bruker Graphites som har gjort at jeg har nesten blitt kvitt atopisk eksem som jeg har hatt hele livet. Og kom på et mer optimalt BBT-nivå.

 

-Pergotime: tatt en kur, uten at jeg ble gravid.

 

 

Jeg har generelt stor tro på alternativ medisin, spesielt kinesisk, da moderne medisin har en tendens til å sette ned krav til hva som er tilstrekkelig hvis tilstanden forverres i samfunnet (som f.eks at krav til hva som er godkjent spermkvalitet var betraktelig høyere i 1950 enn i dag).

Heisann Mysill.

 

jeg ha prøvd:

 

-wild yam, husker ikke helt hva det skulle være godt for, men det hjalp ikke meg

 

-dong quai, funket ikke det heller

 

-pergotime, hjalp første gangen, men er avhengig av at FSH verdien ¨ned

 

-akupunktur, det hjelper som bare det, kjempe fornøyd.

 

-crinone, vet ikke om det hjelper enda, har ikke blitt gravid

 

-grape fruit juice, merket ikke noe forskjell på EL-slimet selv om jeg brukte den

 

-mange forskjellige vitaminer. Det tar jeg ikke noe av nå, kan ikke vite om det hjelper eller ikke

 

-jeg temper, dette synes jeg er bra, lærer mer om syklusen min, på denne måten vet jeg at jeg ikke går glipp av EL

 

 

 

sikker mer også, men komme rikke på det i farten

 

 

Har fått troen på kontrastvæskeundersøkelse av egglederne. Jeg "krevde" denne undersøkelsen nå i høst. Vet ikke hvorfor ikke har fått tilbudet tidligere, kanskje fordi har vært gravid flere ganger. Ble gravid i første prøveperiode etter den, selv om det viste seg at den ene egglederen er tett. Den funker som en gjennomskylling av eggleder(ne) og effekten skal visst være god i hele fire måneder etter undersøkelsen. Var også flinkere til å ta vitaminer, blant annet e-vitamin som jeg har lest om her. Pluss kuttet ut all overtid mer eller mindre. Har litt lavt progesteronnivå og hormonbalansen er varsom for stress. Den var faktisk blitt bedre også, har spist litt bedre. Ikke så veldig flink, men blant annet mer persille og brokkoli som er bra for progesteronnivået. Fikk også rådet om å "spare opp" sæd. Det vil si at måle el og heller gjøre det en gang i stedet for hver dag frem til el.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...