Emilie&Markus Skrevet 1. desember 2007 #1 Skrevet 1. desember 2007 Samboeren min liker så godt guttenavnet Sivert. Selv er jeg veldig usikker på hva jeg egentlig synes og trenger noen synspunkter. Misliker det ikke direkte, men det er noe jeg liksom ikke kan sette fingeren på. Det er på en måte ikke "det" navnet. Hehe.. Kanskje det bare er noe jeg må venne meg til. Har ikke klart å bli enige om noen av de jeg liker nemlig.
snartbarnimagen Skrevet 1. desember 2007 #2 Skrevet 1. desember 2007 hei! jeg er enig med deg. det er ett navn som man blir litt usikker på hva man synes om. her er iallefall min mening, det kan minne litt om ett kallenavn. vet iallefall at ei jeg kjenner blir kalt for siwert og hun heter siw hehe.. men så er egentlig navnet ganske fint også. jeg synes dere skal prøve litt forskjellige ting, kanskje sivert går fint med ett annet navn til også? er så mange fine navn. og skjønner veldig godt at det er vanskelig å bestemme seg! lykke til iallefall ps: jo flere ganger jeg sier navnet sivert jo mere liker jeg det!
Emilie&Markus Skrevet 1. desember 2007 Forfatter #3 Skrevet 1. desember 2007 Hehe.. Enig i at jo flere ganger jeg sier navnet, jo mer liker jeg det. Hvis det er noe til hjelp har vi en datter som heter Emilie, har ingen spesielle ønsker om at det skal passe sammen, men er greit om det ikke blir for vanskelig å si i samme setting. Kom gjerne med forslag til mellomnavn som Sivert kan settes sammen med.
snartbarnimagen Skrevet 1. desember 2007 #4 Skrevet 1. desember 2007 hmm.. Emilie og Sivert Leander Emilie og Sivert Alexander Emilie og Sivert Elias var litt vanskelig dette her. men bare å finne frem favoritt navn og mix sammen. så blir du helt sikkert sittende med det perfekte navn til lille gullet tilslutt det er jeg helt sikker på!
Anonym bruker Skrevet 2. desember 2007 #5 Skrevet 2. desember 2007 Jeg syns det er et nydelig navn. Hvis du absolutt ikke vil ha det så kan du jo si til mannen din at du ikke vil ha det fordi det minner deg om drinken "sure sivert".
Anonym bruker Skrevet 2. desember 2007 #6 Skrevet 2. desember 2007 Sivert er et kjempefint navn. Passer dessuten godt sammen med Emilie.
Anonym bruker Skrevet 2. desember 2007 #7 Skrevet 2. desember 2007 Sivert er et skikkelig flott navn med styrke og spenst som passer godt til både gutt og voksen mann Stemmer absolutt for at dere bruker det! Men ikke skjem det ut med et tilleggsnavn som Leander, f.eks.
Gjest Skrevet 2. desember 2007 #9 Skrevet 2. desember 2007 Jeg synes Sivert er helt utrolig fint. Det er kort, greit og kjempevakkert. Passer også utrolig fint til Emilie. Synes dere burde gå for det jeg. Sivert Leander er nydelig. Ellers liker jeg Sivert Olai.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå