Gå til innhold

Soving på dagen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor mye sover deres babyer på dagen. Jenta mi har omtrent ikke tid til å sove om dagen lenger, for hun skal følge med på alt som skjer. Det kan derfor hende at hun bare sover 2 ganger en halv time. Det synes jeg er veldig lite. Hun sover heldigvis godt om natta da!

Skrevet

Marius er en aktiv liten kar og blir trøtt oig sliten etter å ha vært våken ca 2-2 1/2 time. Vanligvis sover han 45min, 3-4 ganger pr dag. De par siste dagene har han faktisk sovet 1 1/2 time første runde. Da har han holdt ut lengre før neste lur. Han er litt over 6mnd nå.

Skrevet

2 ganger 1,5-2 timer.Sover greit om natta nå:-)Legger seg 19 tia om kvelden.

Skrevet

2 ganger.....

Første luren er som regel 1 time og nr to er ca 2 timer...Til tider lengre..

Skrevet

Minien har to lurer i løpet av dagen, den første på ca 2 timer, og nr to på ca en halvtime:) Helt fin på natta, legger seg mellom 19.30 og 20.30 et sted.

Skrevet

Lurene er først nå i boks, har tidligere bare vært lensmannssøvn på dagtid.

Våken 2-3 timer på dagen i mellom duppene, ca. 3 dupper per dag a 1-1.5 timer. Sover om natten, med to spisepauser.

Skrevet

sover 3 lurer på mellom 30 min og 1,5 time. samt fra kl19.00 til 06.00.

hun trenger det rett og slett. ikke akkurat vanskelig å legge nå om kvelden etter at hun beg å krabbe over hele huset. deilig det

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...