Tomine29-Høygravid:-) Skrevet 26. november 2007 #1 Skrevet 26. november 2007 Er 10+2 og har vært på ul i dag. Der inne var en aktiv liten krabat som snudde på seg, og beveget armer og ben. Det var så moro og betryggende å se:-) Legen sa at nå skulle jeg bare slappe av og kose meg. Klarer nok ikke det helt ennå, men det var veldig godt å se at alt var bra:-)
Lillhanne Skrevet 26. november 2007 #2 Skrevet 26. november 2007 OOOO så gøy! Jeg skal på UL på fredag! Jippi! Klarer ikke å slappe av helt jeg heller... Blir nok litt annerledes når vi begynner å kjenne liv tenker jeg!
Mia Maria Skrevet 26. november 2007 #3 Skrevet 26. november 2007 Spennende... Skal på UL torsdag, får å sjekke opp termin da den er litt usikker også ang antallet der inne..hehe.. har ett sett med tvillinger fra før, og det er toeggede tvillinger, noe som er arvelig og i slekta mi.. jeg er 4.ledd.. så greit å få sjekka opp dette... Er ikke helt forberedt om det skulle være flere denne gangen..men det vil torsdagen vise;)
Tomine29-Høygravid:-) Skrevet 26. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 26. november 2007 Så spennende, masse lykke til, og skriv når du har vært der:-)
Lykkeli! Skrevet 26. november 2007 #5 Skrevet 26. november 2007 Jeg skal til ultralyd i morgen. Er 12+2 i morgen. Har bestilt UL hos privat jordmor, legen mener det ikke er nødvendig før i uke 17/18, så da fikk jeg heller betale for det, for å få roet angsten... Jeg både gleder og gruer meg, men aller mest gleder jeg meg! Håper alt står veldig bra til med den lille!!
Tomine29-Høygravid:-) Skrevet 27. november 2007 Forfatter #6 Skrevet 27. november 2007 Gikk alt bra i dag? :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå