Anonym bruker Skrevet 24. november 2007 #1 Skrevet 24. november 2007 jeg fikk vite for noen uker siden at jeg har mange cyster på eggstokkene og vil ha problemer med å bli gravid. Forrige lørdag tok jeg to tester som visste positiv, men jeg klarer ikke tro på at jeg er gravid, har bare ømme brystvorter og litt svimmelhet som symptomer. Har lege time på fredag som kommer. Føler det er lenge å gå og vente, tenk hvis jeg ikke er gravid. Noen andre som har det slik? kanskje noen råd å få???
Anonym bruker Skrevet 29. november 2007 #2 Skrevet 29. november 2007 tester viser aldri feil positiv kun feil negativ gratulerer gi en lyd etter legetimen
*♥barney♥*fødeklar Skrevet 30. november 2007 #3 Skrevet 30. november 2007 Enig med anonym over her - så du er nok gravid - gratulerer!!!! )
Anonym bruker Skrevet 4. desember 2007 #4 Skrevet 4. desember 2007 da har jeg vært hos legen jippi er gravid 8+2 i dag:) kjempeglad:)
Micha.. Skrevet 4. desember 2007 #5 Skrevet 4. desember 2007 Gratulerer, og lykke til med svangerskapet!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå