å tenk jeg skal få en bebi til Skrevet 22. november 2007 #1 Skrevet 22. november 2007 hvordan er formen deres i uke 10 jenter:) Jeg er egentlig i bra form, det eneste jeg plages med er at jeg er litt uvel om mogenen, ikke kvalm bare uvel liksom..
Nætte;mortil2 Skrevet 22. november 2007 #2 Skrevet 22. november 2007 hmmmmmm ja, nei ikke helt sånn her! Bekkenløsning så det hyle etter, kvalm som fy om kveldan og frys nå helt avsindig når æ e kvalm! Pluss småblødning i dag. Så ja.. Akkurat no føle æ mæ som negativitetens herre og mester!
Gjest Bjørnen Collargol*gravid* Skrevet 22. november 2007 #3 Skrevet 22. november 2007 Kvalm hele dagen fortsatt og kaster opp litt i ny og ned.... Kvisene er fortsatt like jævlig :-( Halsbrannen har gitt seg litt, heldigvis :-) Fryser fortsatt lett jeg også.... Tror det oppsummerer det meste jeg!
å tenk jeg skal få en bebi til Skrevet 22. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 22. november 2007 of stakkars dere, ja jeg var skikkelig kvalm i mitt første svangerskap,så føler med dere. men tenk på hva dere får. min datter er 11mnd og verdens skjønneste... gled dere
Nætte;mortil2 Skrevet 22. november 2007 #5 Skrevet 22. november 2007 Har en fra før, å da æ gikk me han så va æ å kvalm, men ikke i nærheten sånn som dette, og bekkenløsninga va kanskje halvparten så vond som i dag!! Så æ glede mæ te iallefall nåkka går over..... :-D
☆ gullverdt <3 Skrevet 22. november 2007 #6 Skrevet 22. november 2007 åh vi er så heldige! jeg er heller ikke dårli,er 10+1 i dag,er barer oppblåst å trøtt, så jeg klager ikke;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå