Gå til innhold

Dere som bor i Trondheim...


Anbefalte innlegg

Skrevet

...er det noen av dere som går til jordmor på Sunnland helsestasjon i Klæbuveien? Jeg fikk tilbud om å komme dit kl.9 idag til sånt felles treff for alle med termin i mai, men fikk desverre ikke til å komme p.g.a at jeg ikke aner hvordan jeg kommer meg dit med buss! Noen som vet?

Hvis noen av dere var der idag, fikk dere avtalt ny time til jordmor?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei! Ja vi var da noen som var der! ;O) Avtalte ikke ny time.. vi fikk bskjed om å ringe til jordmor etter ultralyden, da vi mest sannsynlig får justert terminen da... og det er ul-termin de går etter..i forhold til utregning av uker osv..for vi skal jo ha neste kontroll i uke 24 så uke 28 osv... dersom dette blir justert med to uker blir det mer styr å bytte time enn å avtale først etter ul ;O)

 

Vi skulle ringe henne (Ingebjørg Nes) på tlf: 72545630

Du kan også maile henne dersom du har spørsmål eller liknende: [email protected]

 

Lykke til ;O)

Skrevet

Hvis du er usikker på buss så ring 177...det gjør jeg alltid... sier bare hvor jeg skal så finner de det ut for deg! De gir deg tidene osv også.. ;O)

Skrevet

Tusen takk for svar! Kjedelig at jeg ikke kom meg avgårde... Men men:-)

Skal ringe henne etter UL jeg!

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...