Gå til innhold

Prinsessa vår har endelig kommet=)=)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Prinsesse Liva Bethina kom til verden 3 timer og 36 minutter over termin dagen som var den 11, og ble født den 12.11 i stedet...=)fødselen gikk veldig fort men greit, og vi kom hjem på onsdag.... hun er verdens vakreste selvfølgelig, veide 2980 gram og 49 cm lang... så stolte at vi er sprekkferdige og lever i en herlig ammetåke...fødselshistorie og bilde kommer....Gratulere til alle som har fått sine små, og lykke til dere som ikke har fått enda..=) snart er vi i mål alle sammen,...=) Klem fra en stolt:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer!

Skrevet

gratulerer så masse:) Lykke til med prinsessa deres;)

Skrevet

får gratulere deg her og:) gleder meg til dei to tullene våre møtes:) skal bli kjekt å se dere igjen på torsdag:) tenk, no har ingen av oss stor mage lenger:) blir rart:) klem oss tre på lilleng:)

Skrevet

Grattis! er litt *misunnelig* nå, ja... Har selv termin i dag, men det skjer sikkert ikke noe før om 14 dager... :( Kjennes ikke sånn ut ihvertfall..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...