callmebecka Skrevet 15. november 2007 #1 Skrevet 15. november 2007 Dette er vel litt i minste laget når man er 4+5...eller? De kunne ikke si meg om det var liv laga eller ei, bare at jeg må ta nye prøver om noen dager.... Har tidligere testet positivt, så negativt på hjemmetester. Vurderer selvfølgelig en test til..... Noen med erfaring?
lindynatt Skrevet 15. november 2007 #2 Skrevet 15. november 2007 Hvis du er sikker på når du ble gravid, er dette altfor lite og ikke liv laga er jeg redd. Det er egentlig kun noe man har funent i labratoriumet, de fleste labratoriene jeg hadde med å gjøre da vi var aktiv prøvere, regner en hcg på mindre enn 10 14 dager etter El som et negativt resultat.
Fanny74 Skrevet 15. november 2007 #3 Skrevet 15. november 2007 det er nok for lite:-( Eg hadde Hcg på 5 på mitt 1. ivf- det var å rekne som negativt fikk eg beskjed om. Det viste også negativt på hjemmetesten. Uff... dette var trist.
callmebecka Skrevet 15. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 15. november 2007 Takk jenter! Det fine med dette å måtte teste flere ganger er at jeg gradevis aksepterer resultatet. Always look on the bright side! Utover det er alt litt dritt, men jeg er veldig taknemlig for svarene fra dere! Tar nok en blodprøve til imorgen, bare for å bekrefte at jeg ikke er et medisinskt under ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå