-S- Skrevet 13. november 2007 #1 Skrevet 13. november 2007 Starter i dag med dobbelkur denne gangen.. Forrige syklus hadde jeg enkel kur, men da fikk jeg ikke eggløsning i følge blodprøvene.. Håper det går bedre denne gang! Selv om håpet er lite, så er det nå der!
Tryne_ nr.3 på vei Skrevet 13. november 2007 #2 Skrevet 13. november 2007 Blir spennende:) Husk, du kan ikke vite om dåpet er lite da du aldri har prøvd det før;) Vi satser på at du får eggløsning denne gangen. Lykke til
Veslesnuppa Skrevet 19. november 2007 #3 Skrevet 19. november 2007 Hei.Lurte på hva slags kur du har tatt? Jeg tok en ukes kur med Provera.Fikk en bitte liten blødning,men tror ikke det har hjulpet på eggløsningen.. Har ikke hatt mens siden juni. Noen råd??
satser & vesla Skrevet 24. november 2007 #4 Skrevet 24. november 2007 Hei. Jeg holder på med pergokur nr 3, har UL time på torsdag. Krysser fingrene for at det klaffer DENNE gang ;-) Håper du får eggeløsning :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå