propp Skrevet 13. november 2007 #2 Skrevet 13. november 2007 Jeg bruker det, men det har kanskje noe å gjøre med en viss dansk film å gjøre "den eneste ene":)
Mage Mi Sa Jo Skrevet 13. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 13. november 2007 ja det er en bra film også. men noen av mine danske favoritt skuespillere i. grunnen til at jeg egentlig lurte var at jeg og en veninne snakket sammen her om dagen og så spøkte jeg med henne om dette, hun har fått seg ny kjæreste som er tømrer. og hun forsto ikke hva jeg mente, selv om det burde være opplagt syntes jeg da så jeg forklarte oghun hadde aldri hørt om dette det er derfor jeg lurte for om det er noe annet man sier her i noge så er det jo lettere å forklare liksom.
propp Skrevet 13. november 2007 #4 Skrevet 13. november 2007 haha. Det er jo opplagt! Tror kanskje en venninne av meg sa at elektrikersex var bra og det var ikke vanskelig å skjønne. jeg skjønte det med en gang i den filmen iallefall! Men det er ikke alle som er helt på samme bølgelengde når det kommer til humor iallefall:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå