Gjest Orkideen Skrevet 12. november 2007 #2 Skrevet 12. november 2007 Det er vanlig å ha mye hodepine gjennom svangerskapet.
En snupp - og en knert i magen Skrevet 12. november 2007 #3 Skrevet 12. november 2007 Som Orkideen skriver, det er helt vanlig. Det kan hjelpe å drikke masse vann, jeg har med vannflaske over alt og drikker opp mot to liter om dagen - det holder det verste unna
Gjest Skrevet 12. november 2007 #4 Skrevet 12. november 2007 Jeg har tatt en del paracet jeg da, visste ikke at jeg var gravid før på lørdag. Har også tatt en sterk med masse koffein. Håper ikke det har noe å si?
Gjest Orkideen Skrevet 12. november 2007 #5 Skrevet 12. november 2007 Under svangerskapet bør du holde deg til Paracet. Om du har tatt en annen tablett en gang så går det sikkert bra.
- josefine Skrevet 12. november 2007 #6 Skrevet 12. november 2007 Er det noen som vet om noe annet enn paracet og vann som kan hjelpe mot hodeverk?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå