Gjest Skrevet 11. november 2007 #1 Skrevet 11. november 2007 Er du her? Husker deg fra bim sist gang ) Ville bare si hei, og gratulerer med spire igjen! Når er termin?
Gjest Skrevet 11. november 2007 #2 Skrevet 11. november 2007 (var forresten student21 da jeg var gravid sist)
Randi86*Salt og Pepper' Skrevet 11. november 2007 #3 Skrevet 11. november 2007 Jada havna her igjen Laaaaaaaaaaangt i fra planen men Skulla ikke ha flere barn før om mangen år jeg nå Skulla bare kose med med tantungen min som er venta 20 november meeen ble endring i planene denna gangen også gitt :-P Husker deg også igjen fra både Bim og Dib :-D Morro med kjentfolk denna gangen også :-D Jeg er så usikker på når termin egentlig er for jeg aner ikke når jeg ble gravid :-S Har brukt kondom som prevensjonsmiddel for jeg har jo ikke turt begynne på pilla igjen siden jeg ble gravid med Amalie på den, og for ca 2 uker siden sprakk kondomen og jeg tok angrepille dagen etter og på torsdag (ganske sånn 2 uker etter jeg tok angrepilla) så viste den positiv, og da har jeg gått og hatt symptomer på at jeg har vært gravid i hvertfall ei uke, så vil jo nesten tro jeg var gravid alt da jeg tok angrepilla men jeg veit ikke :-S Så skal til legen på tirsdag og få sjekka og forhåpentligvis en litt tidlig Ul for og sjekke at alt er bra og hvor langt jeg er på vei og at ikke angrepilla har gjort noe skade.. Men jeg vil tippe jeg er sånn ca 4 uker på vei da og har termin ca 19 juli, men er ikke heeelt sikker enda så hååååååååper jeg får bedre svar hos legen :-) Gratulerer selv, junibaby ja :-D Blir og være her inne ca like lenge vi da :-D
Gjest Skrevet 11. november 2007 #4 Skrevet 11. november 2007 Oi, hihi, jaja....sånt skjer. Var ikke helt planlagt her heller. Vi hadde i utgangspunktet tenkt å vente til snuppa var ganske stor, men så hadde vi et lite "arbeidsuhell" hvor begge var sikre på at ....oi...nå ble vi sikkert gravide. Og da kom jo tankene om at kanskje vi bare skulle gi oss i kast med nestemann? Ble ikke gravide den måneden da, men neste måned, så rakk ikke tenke så veldig mye mer ;o) Men nesten fint at det ikke tok et år - slik som forrige gang. Det var leeenge... Termin er foreløpig 5. juni, er 10+5 i dag ) Snart bare en uke igjen før jeg hopper over til 2.tri ) Koselig å se "kjente" navn ) Lykke til med nytt svangerskap )
Randi86*Salt og Pepper' Skrevet 11. november 2007 #5 Skrevet 11. november 2007 Jeg går jo skole nå og skal ut i lære etter jul (om jeg får lærlingplass) så passer jo ikke sånn kjempe godt her da men, det skal nå gå, synes ikke det er grunnlag nok med og si at jeg skal i lære derfor må jeg ta abort heller liksom, lærlingtia kan jeg jo alltids ta opp seinere om jeg ikke får plass nå, men håper jo jeg får lærlingplass og hvertfall kan begynne og heller komme tilbake etter permisjon. Men time will show :-) For alt jeg veit kan jeg være alt fra 8-2 uker på vei så håper jeg får et svar av legen når jeg skal dit :-) Men har kjent det som kjennes ut som små bobler som sprekker da så lurer jo litt, det kjente jeg jo allerede så tidlig som i uke 10 sist da sååå, får bare vente og se, men tipper på en ca 4 uker og at jeg da har termin rundt 19 juli :-) Lykke til videre du også :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå