frakk Skrevet 8. november 2007 #1 Skrevet 8. november 2007 For noen dager side var jeg innom en side med barneklær. Der hadde de en egen kategori med søsken-sett. Dvs. klær med samme mønster, men gjerne kjole til minsten, og skjørt/topp til den største - eller lik kjole i alle størrelser. Finner IKKE denne siden igjen. Tror den var dansk eller norsk... Noen som kan hjelpe meg?
*Bluberrypai*og 3 prinsesser=) Skrevet 8. november 2007 #2 Skrevet 8. november 2007 Vet dessverre ikke. Men jeg har kjøpt like ting til jentene mine på mange steder. Benetton(Har endel like fra baby til stor) HM(Kan du jo kjøpe like klær fra 80) Det samme med Lindex, KappAhl, Ellos og sikkert andre steder. Men hvis du har en baby og en litt større så satse på Benetton. Der er det litt sånn som du beskriver å, at det kan være kjole til yngste og f.eks. skjørt til den store. Håpe du finner nettbutikken din=)
frakk Skrevet 8. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 8. november 2007 Takk for tips om benetton! Men det var slik at det var noe jeg falt helt for på den siden jeg var innpå... Er det noen der "ute" som vet?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå