vipsen*en av hver* Skrevet 6. november 2007 #1 Skrevet 6. november 2007 Heisann.. Så kjekt at du og bor på os.. Jeg har termin 10.mars.. du da?? Er det førstmann.. ???
*engelen* Skrevet 6. november 2007 #2 Skrevet 6. november 2007 Heisann... Jeg har termin 23.mars. Det er førstemann for min del - spennende:) Du da - førstemann? Vi vil ikke vite kjønn så da blir det enda mer spennende:)
vipsen*en av hver* Skrevet 6. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 6. november 2007 Jeg vist det heller ikke sist.. Har en gutt på 2 år fra før.. Så denne gangen skal vist det vere en jente ifølge UL.. Hvor gammel er du? kanskje jeg vet hvem du er?? Har du MSN???
*engelen* Skrevet 7. november 2007 #4 Skrevet 7. november 2007 Jeg er 28år, men kommer ikke fra Os så jeg tror nok ikke du kjenner meg. Flyttet til Os for snart to år siden. Hvor gammel er du? Jeg har MSN ja - hva er adr din der?
vipsen*en av hver* Skrevet 7. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 7. november 2007 Ok.. jeg er 26 år. Har alltid budd på Os,, addre. min er [email protected] hadde vært kjekt å hatt deg på listen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå