Anonym bruker Skrevet 6. november 2007 #1 Skrevet 6. november 2007 Storebror heter Leander. Hvilket navn passer da best til lillebror? Har tenkt på disse: Sandrus Martinius Marius Har lyst på ett navn som slutter på -us til lillemann. Har dere andre forslag til guttenavn som slutter på -us og som passer til Leander?
Vipsenmamma Skrevet 6. november 2007 #2 Skrevet 6. november 2007 Du søkte på mannsnavnet: Sandrus Det er 3, 2, 1 eller 0 menn som har Sandrus som første fornavn. Jeg oppfatter ikke Sandrus som et ordentlig navn, og ikke SSB heller tydligvis. Martinius er ikke veldig fint, Marius er ok. Ellers har du Rasmus Magnus
Anonym bruker Skrevet 6. november 2007 #3 Skrevet 6. november 2007 Liker Martinus (uten den siste i-en), men syns det er i en helt annen sjanger enn Leander.
Vannmann35 Skrevet 6. november 2007 #6 Skrevet 6. november 2007 Martinius er fint og passer med Leander :-) Andre: Linus Rasmus Markus Magnus Stinius
Sentralstøvsugeren Skrevet 6. november 2007 #7 Skrevet 6. november 2007 Martinius passet best med Leander.
prebs Skrevet 7. november 2007 #8 Skrevet 7. november 2007 Jeg ville tatt Marius. Ellers synes jeg Julius er kult.
Edvardine Skrevet 7. november 2007 #9 Skrevet 7. november 2007 IKKE Sandrus ihvertfall! Martinius er et litt spesielt navn, Marius er poppis, men begge fungerer og passer til Leander. Liker også Rasmus, Markus og Malenius (!).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå