Gå til innhold

Noen som har erfaring med Provera her??????


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Jeg har ikke hatt mensen på 5 måneder og har nå begynt på en 7-dagers Proverakur.Skal dette hjelpe meg i å få tilbake eggløsning og mensen?

Takker veldig for svar:)

Fortsetter under...

Skrevet

Jeg har tatt tre Provera kurer. Første gang tok jeg fordi jeg bare hadde hatt mens en gang på 7 mnd. og gyn ville se om jeg kunne få mens tror jeg. Andre gang for å få mensen slik at jeg kunne ta de nødvendige bloprøvene for å sende søknad om prøverør. Nå er jeg i gang med ivf, og tok min siste Provera pille på fredag. Venter nå mensen om noen dager. Tror det har tatt 3-5 dager etter siste pille før.

Tror ikke det kan hjelpe deg med el, men det hjelper deg å få mensen. Pergotime hjelper til med el. Jeg fikk ikke regelmessig mens selv om jeg tok Provera, men litt oftere. Har hatt lange, ustabile sykluser siden jeg sluttet med p-piller jan 05. Syklusene er på 35-65 dager.

 

Men lykke til! Kanskje det vil hjelpe deg å få mensen regelmessig tilbake.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...