Miss Dynamite Skrevet 1. november 2007 #1 Skrevet 1. november 2007 hei dere! jo nå skal dere høre.... litt rar/dum fortelling/forklaring men dere overlever vel hehe... dette er min første prøve periode ETTER endo. operasjon. også min første pergo kur. dagen før jeg skulle begynne på pergo var jeg hos gyn. Der fant han 5 eggposer på venstre eggstokk. (ingenting på høyre) har hatt sex hver dag,men hadde ikke det på tirsdag.Hadde farget undertøy og så en del utflod.. begynte å lese at dette var livmorhalsslim som da ska hjelpe smerne.Også at man er mest fruktbar disse dagene..(som er 2-3 dag).altså rundt el hadde sex igår, og lå leeenge med bena opp og ingenting rant ut på lenge. senere på kvelden kjente jeg stikking/murring i VENSTRE eggstokk.hvor de eggposene var:) hva tror dere?? hehe..måtte bare få ut litt tanker:D
snøfilla - mamma til 2 Skrevet 1. november 2007 #2 Skrevet 1. november 2007 Hva lurer du egentlig på? Ja, det høres ut som du har EL i disse dager. Men husk at sex hver dag ikke anbefales, det kan gi redusert sædkvalitet. :-)
ikø29 Skrevet 1. november 2007 #3 Skrevet 1. november 2007 De lærde strides om dette.. Det er ikke lenge siden det stod i dagbladet (mener det var der) at dersom mannen har utløsing daglig er det større sjans for befrukting... Ikke lett å vite hvem en skal høre på!!
Miss Dynamite Skrevet 1. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 1. november 2007 nei umulig å vite hvem man ska høre på..Hmm jeg spurte ikke om no veldi spesifikk..hehe.. Men ja, tror du det var el?? håper jo det:D grunnen til at jeg skrev det EGENTLI, var fordi at for første gang virket d litt positivt..og trengte å få det ut..fordi har heller aldri hatt eggehvitt utflod.. men men....tør ikke håpe FOR mye vettu
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå