Lillekatt2ivf:-( Skrevet 30. oktober 2007 #1 Skrevet 30. oktober 2007 ... og innser at jeg er en sliter... Hehe... har liksom bare pusha det foran meg, men man kan vel trygt si at jeg ikke ble smelt på tjukka etter en natts moro!! hehe... Vel, vel, det nærmer seg to år siden vi sluttet på pilla, så ting tar tid! Driver med utredning nå da, venter på lap... så her har dere meg!!
Gjest Skrevet 30. oktober 2007 #2 Skrevet 30. oktober 2007 Hehe...får vel ønske deg "vælkømmin" her også da... Egentlig et sted ingen egentlig vil være, men godt å vite at flere er i samme situasjon. Lykke til med lap og håper de ikke finner noe galt (eller at det lett kan fikses)
-S- Skrevet 30. oktober 2007 #3 Skrevet 30. oktober 2007 Velkommen hit! Håper du slipper å være her så veldig lenge:)
Lillekatt2ivf:-( Skrevet 31. oktober 2007 Forfatter #4 Skrevet 31. oktober 2007 Jo takk.... Det er jo flere enn meg som sliter, får trøste meg med det!! (fattig trøst)
kirsty*2barnsmamma Skrevet 1. november 2007 #5 Skrevet 1. november 2007 Ja det er en fattig trøst... men det er godt vi som sliter kan møtes på dette forumet og dele erfaringer :-) Så velkommen hit skal du være!
Lillekatt2ivf:-( Skrevet 1. november 2007 Forfatter #6 Skrevet 1. november 2007 Å, Kirsty, deg husker jeg fra sist jeg var på BIM... Uff, trist at du ikke har kommet lenger!!! 3 SA-er? nei og nei... Blir så lei meg på dine vegne.... Har de funnet noe som kan være galt?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå