Gå til innhold

Når kjenne liv?


Anonym bruker

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er gravid med tvillinger, og er i uke 19+2 nå. Har ikke kjent så mye liv enda, er det normalt? Var på ultralyd for en uke siden, og da lå den ene med hode ned, og den andre sidelengs, og morkakene lå på fremsiden. Har dette noe betydning for når man vil kjenne liv? Alt så ellers bra ut på ultralyden.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg var på ul.lyd 19+3.Hadde kjent lite liv,og jordmora sa at det var pga at jeg hadde en morkake bak dem og en foran.Seinere på kvelden kjente jeg litt mer,og de to siste uken har jeg kjent masse(er i uke 22+5). Så bare gled dæg;)

Skrevet

Hei. Jeg kjente liv i uke 12, men nå har jeg to barn fra før også da. Vil tro at morkakene tar av en del for bevegelsene hos deg, men fortvil ikke, det vil helt sikkert bli meget livlig etter hvert. Nesten for mye av deg god :) Jeg er nå i uke 24 og det kjennes på alle vis:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...