Anonym bruker Skrevet 26. oktober 2007 #1 Skrevet 26. oktober 2007 Termin 9. mars og det blir en gutt:) Synes Alfred er et fint navn. Noen som er enig/uenig?
Neijasså... Skrevet 26. oktober 2007 #3 Skrevet 26. oktober 2007 Elsker navnet Alfred! ) Og det hadde nok stått høyt på navnelista hvis jeg hadde fått en sønn hvis det ikke hadde vært for en ting: jeg takler ikke kallenavnene "Alfie" og "Freddy" som en Alfred nok er dømt til å få i vennegjengen. Sukk... Men navnet Alfred er kjempekoselig, ser for meg en staut kar!
Anonym bruker Skrevet 26. oktober 2007 #4 Skrevet 26. oktober 2007 ja, ikke så "fan" av kallenavnene jeg heller. men kan jo satse på at vennene hans er litt mer oppfinnsomme hvis de først skal ha et kallenavn på han:)
Anonym bruker Skrevet 26. oktober 2007 #5 Skrevet 26. oktober 2007 Ikke la deg stoppe av hypotetiske kallenavn, i hvert fall!
Thala Skrevet 26. oktober 2007 #6 Skrevet 26. oktober 2007 Jeg liker det. Det er et gammalt, tradisjonelt og kjent navn, uten å være oppbrukt.
Anonym bruker Skrevet 27. oktober 2007 #10 Skrevet 27. oktober 2007 Du och jag, Alfred, du och jag.. Koselig!
Bris Skrevet 27. oktober 2007 #11 Skrevet 27. oktober 2007 Vurderer selv sterkt Alfred. Eller Mikkel...
Anonym bruker Skrevet 27. oktober 2007 #12 Skrevet 27. oktober 2007 Jeg er visst uenig med de andre her. Jeg synes nemlig Alfred er ganske døllt. Bortsett fra Alfred i Emil, vet jeg ikke om en eneste sympatisk og oppegående Alfred, verken fiktiv karakter (film/bok) eller virkelig person. Men heller Alfred enn Leander/Milian-tøys
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå