Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2007 #1 Skrevet 24. oktober 2007 Kan man bruke jordnøttolja som glidemiddel under samleie? den man kjøper på apotek..?
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2007 #2 Skrevet 24. oktober 2007 Vi kjøpte no sånn durex glidemiddel som de på apoteket sa at det var bare å bruke for gravide. Jordnøttolje høres klissete ut å vanskelig å få vasket vekk trir jeg da:)
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2007 #3 Skrevet 24. oktober 2007 Jeg har kjøpt clik silikon glidemiddel og det kan jeg annbefale. Kjennes veldig ekte ut, slik det bruker være når jeg ikke er gravid. Jeg vet ikke om det er så heldig å få jordnøttoljen helt opp i livmortappen, jeg har hørt at tidlig i svangerskapet kan det sette i gang fødselen. Det skal jo ikke smøres i underliver før i uke 34 ca.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå