Anonym bruker Skrevet 20. oktober 2007 #1 Skrevet 20. oktober 2007 Hvis folk har en mening som et vedkommende her inne ikke spør om, eller bare vil svare GENERELLT om noe ang navn, så kan de vel finne et annet forum for det?? ?? Smaken er som baken- jeg kommer aldri til å spørre noen her eller ellers hva de "syns" jeg skal kalle ungen min----- fordi alle mener forskjellig!!! og dere som på død og liv må kommentere alt dere ikke liker kan vel finne dere en klagevegg en plass og skrive ned alt som er så trist og dumt og kjedelig???? Når en forelder først har funnet et navn de liker og er stolt av det kan de vel få beholde den gleden?? Og selv om de spør hva andre syns så trenger man vel ikke vrenge av seg det verste enn kan finne på å tenke om det men være saklig???? Det er så mange kverulanter her inne at jeg iallefall sier nå HASTA LA VISTA!!!!! Og finner meg en annen mer seriøs plattform!!!!!!!!!!!!!!
Anonym bruker Skrevet 20. oktober 2007 #4 Skrevet 20. oktober 2007 Du gjør det jo ikke noe hyggeligere her med ditt innlegg! Spør folk om hva andre syns, må de jo tåle å høre hva andre syns!
Gjest Skrevet 21. oktober 2007 #6 Skrevet 21. oktober 2007 Prøv nattoget til Køben fra plattform 22. Jeg anbefaler enveis.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå