Gå til innhold

brio duo


Meg og gutten min

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Ikke kjøp den! Jeg har brio duo 2006 modell og er veldig lite fornøyd med kvaliteten!

 

Har hatt veldig mye problemer med kalesjen. For det første, når du bytter fra bagen til sportsvogndelen er rett og slett kalesjen for liten. Den passer ikke i det hele tatt. Dersom du tar kalesjen helt opp får du en glippe når babyen ligger helt ned. Det er helt håpløst. Blåser rett igjennom. I tillegg ble den slarkete og ramler ned etter kort tids bruk. Dessuten har skruene som holder kalesjen sammen ramlet ut flere ganger, noe som er livsfarlig fordi babyen kan putte dem i munnen.

 

I tillegg har styret gått i stykker to ganger, så vi har hatt mange turer til butikken for å reklamere for å si det sånn.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/10647824-brio-duo/#findComment-10649454
Del på andre sider

Jeg tror jeg har 2006-modellen... :)

Har ikke hatt noe problemer med bag, sportsdel eller kalesje.

Men understellet er noe dritt! Bremsene knekker og hele understellet blir slarkete og skjevt. Syns absolutt ikke det er en kvalitets-vogn. Og til den prisen burde man få noe bedre.

 

Nei, kjøp Emmaljung!!!! :D :D

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/10647824-brio-duo/#findComment-10653644
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...