venternr2:) Skrevet 14. oktober 2007 #1 Skrevet 14. oktober 2007 Elias kom til verden 6 dager før termin,alt vel med oss alle. Han var 3100gram og en gylden halvmeter, og er den skjønneste gutten i verden:)
venternr2:) Skrevet 14. oktober 2007 Forfatter #2 Skrevet 14. oktober 2007 .. så måtte pappaen legge ut video av han på youtube:
Renate77 ♥med gutt og jente♥ Skrevet 15. oktober 2007 #3 Skrevet 15. oktober 2007 Åh herregud så skjønn han er!!!! Så glatt og fin i huden og så så våken da! Er så morsomt å se når de ligger der med smilet på lur. Jeg er overbevist om at babyer kan smile selv om de bare er noen dager gamle. Har sett det på Anéa flere ganger på stellebordet, og hun er en uke gammel i dag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå