Anonym bruker Skrevet 13. oktober 2007 #1 Skrevet 13. oktober 2007 er tarmskylling farlig...? nå snakker jeg om å rense hele tykktarmen er så fast i magen at jeg ikke har vært å drita på manger dager. tenkte å få en avtale slik at de kunne fikse det men er det farlig?
Anonym bruker Skrevet 14. oktober 2007 #2 Skrevet 14. oktober 2007 Dette vet vel de som utfører det. Men personlig så hadde jeg ikke gjort noe sånn når jeg var gravid, er en påkjenning på kroppen. Hvis du har problemer med å komme på do er det bedre å spise svisker, kli og masse vann. Gå masse tur. Kjøp evt lactulose eller lignede på apoteket.
Anonym bruker Skrevet 14. oktober 2007 #4 Skrevet 14. oktober 2007 kjøp c-vitaminer og ta 5 slike tyggetabl. Da skal jeg love deg det skjer noe i magen, ikke er det farlig heller. Men bør selvfølgelig ikke gjøres for ofte da dagsdose når man ikke er forkjøla er 1 sånn tabl.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå